czwartek, 24 styczeń 2013 19:02

Kredyty bez BIK, a kredyty gotówkowe na przykładzie oferty banków i parabanków

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

O kredyt możemy ubiegać się i w banku i w parabanku. Pożyczką może być kredyt gotówkowy tradycyjny, jak również i taki, który otrzymamy bez zaświadczeń. Wiadomo, że każda oferta bankowa i pozabankowa jest inna i każda też może nam zaproponować coś zupełnie innego. Jedne rozwiązania wydają się być bardziej opłacalne, inne mniej i to od nas właśnie zależy, czy wybierzemy placówkę, która w pełni spełni nasze oczekiwania i wymagania.

Wiadomo, że rodzaj branego przez nas kredytu zależy przede wszystkim od tego, w jakiej jesteśmy sytuacji finansowej i jakie mamy cele do wykonania. Inaczej postępuje osoba, która chce zdobyć pieniądze na wakacyjny wyjazd, inaczej ktoś, kto musi spłacić szybko dane zobowiązanie. W zupełnie innej sytuacji będzie człowiek który ma czystą historię kredytową, a ten, który nie ma zbyt dobrych doświadczeń ze spłatami wcześniejszych kredytów. Tak samo również i jest w sytuacji, gdy jeden może ubiegać się o kredyt, gdyż ma zdolność kredytową, a inaczej ten, kto tej zdolności nie posiada.

Wachlarz ofertowy banków jest różnorodny i każdy Klient musi zrobić wszystko, by znaleźć się w takiej sytuacji, która okaże się być dla niego najbardziej opłacalna. Dzięki Internetowi możemy dziś w kilka chwil sprawdzić, jakie oferty przygotowują dla nas poszczególne instytucje.  Na pewno jeśli spojrzymy na kredyty gotówkowe, które oferują banki,  propozycje są naprawdę różne, w zależności od tego, co dana osoba chce, czego żąda i na czym jej zależy.

  • Genin Bank oferuje nam dziś kredyt nawet do 15 000 złotych, z oprocentowaniem od 8,7%. Okres kredytowania na jaki można się zdecydować wynosi do siedmiu lat, w zależności od tego, ile dany kredytobiorca jest w stanie spłacać każdego miesiąca.
  • PKO BP oferuje nam kredyt nawet do 30 000 złotych i to bez zaświadczeń. Okres kredytowania rozłożony jest do ośmiu lat, a oprocentowanie wynosi już od 9,9%.
  • Warto również zwrócić uwagę na Deutsche Bank, który oferuje kredyt do 150 000złotych. Oprocentowanie wynosi 9,5%, a okres spłaty kredytu może być wydłużony nawet do 84 miesięcy.
  • mBank to rozwiązanie dla osób, które mają różny cel kredytu. można zdecydować się na pożyczkę od 500 do 100 000 złotych, bez poręczycieli i innych form zabezpieczeń. Okres kredytowania wynosi od 3 do 84 miesięcy.

Wśród instytucji pozabankowych, również odpowiednie firmy plasują się na danych pozycjach. Każda ma do zaoferowania coś innego i każda też, daje Klientom zupełnie inne możliwości. Łączy je jedno- można otrzymać taką pożyczkę, bez BIK-u.

  • SMS Kredyt daje możliwość otrzymania kredytu w kilka minut. Pozwala to zaoszczędzić czas i otrzymać pieniądze, bez wychodzenia z domu.
  • VIA SMS daje szybką pożyczkę do 1500zł bez wychodzenia z domu. Nie wymagane są żadne dochody, zabezpieczenia i poręczenia.
  • Provident to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie szybkość, skuteczność i wygodę. Kwota dostosowana do potrzeb i możliwości, wpływa na konto Klienta bez jakichkolwiek zbędnych formalności.
Czytany 8624 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 16:59
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy