czwartek, 07 luty 2013 22:56

Pożyczka bez BIK do 10 tysięcy złotych

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy istnieje możliwość wzięcia kwoty do 10 tysięcy złotych? Otóż, nadal tak. Oczywiście, nie należy spodziewać się szczególnie preferencyjnych warunków oprocentowania. Jednak istnieje grupa osób, która nie może niestety poszczyć się pozytywną historią BIK i tego typu pożyczki to dla nich często jedyne wyjście z sytuacji. Istnieje kilka instytucji, które proponują tego typu rozwiązania.

Pierwszą z nich jest na pewno firma Provident. Trzeba brać jednak poprawkę na to, że maksymalna kwota kredytu jaką możemy tam uzyskać to kwota 3 tysięcy złotych. Do wyboru klient ma dwa pakiety ? pakiet przelew oraz pakiet domowy. Jeśli komuś zależy na uzyskaniu szybkiej gotówki zdecydowanie powinien wybrać pakiet dom. Wtedy istnieje możliwość, że pieniądze dostaniemy już w ciągu 24 godzin. Procedura otrzymania pożyczki jest niezwykle prosta. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić krótki wniosek. W ciągu kilku godzin oddzwania do Nas konsultant z decyzją po czym umawia się na spotkanie, na którym otrzymujemy gotówkę do ręki.

Kolejną firmą, która proponuje tego typu pożyczki jest firma ProfiCredit. Firma ta proponuje kwoty od 1200zł do 10 000 zł. Pożyczka udzielana jest bez BIK-u oraz poręczycieli. Wystarczy już 800zł dochodu by móc ubiegać się o kredyt. Firma chlubi się wysoką przyznawalnością oraz gwarantuje udzielenie pożyczki. Procedura wnioskowania o pożyczkę jest bardzo podobna jak w przypadku firmy Provident. Klient musi wypełnić wniosek na stronie internetowej, potem skontaktuje się  z nim przedstawiciel z Firmy ProfiCredit i wyjaśni metodę późniejszego postępowania. Pożyczka udzielana jest na okres do 48 miesięcy. Co ważne istnieje możliwość darmowego odroczenia rat. Pieniądze mogą przeznaczone być na dowolny cel, firma obsługuje wygodną obsługę w domu klienta. Istnieje również możliwość wzięcia pożyczki bez zgody współmałżonka. Pozytywną decyzję wspomaga fakt, że można sumować wszelkie źródła dochodów. Firma akceptuje zarówno umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, emeryci czy renciści czy też właściciele działalności gospodarczych.

Jak więc widać istnieją nadal firmy, w których bez problemu ? nawet z czarną historią BIK są firmy, które pomogą nam uzyskać szybką gotówkę na dowolny cel. Pośród wyżej wspomnianego Providenta czy też Proficredit jest też masa kredytów które proponują niższe chwilówki do kwot tysiąca złotych. Jest więc wiele alternatyw, które przydadzą nam się w chwili małego czy też większego kryzysu finansowego.

Czytany 10870 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 16:59
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy