środa, 05 wrzesień 2012 18:11

Pożyczka z BIK firmowa w Banku Pocztowym

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bank Pocztowy w ostatnich kilku latach znacznie rozwijał swoją ofertę produktów bankowych. Wachlarz usług oferowanych klientom indywidualnym nie odbiega w niczym od oferty największych polskich banków. Nieco gorsza sytuacja ma miejsce w produktach kredytowych dla przedsiębiorstw gdyż ich różnorodność jest stosunkowo niewielka. Bank Pocztowy kieruje swoją ofertę kredytową składającą się z kredytu w koncie firmowym oraz pożyczki hipotecznej, wyłącznie do mikroprzedsiębiorstw.

Kredyt Pocztowy w koncie firmowym może mieć charakter odnawialny i jednorazowy. W zależności od charakteru maksymalny okres jego kredytowania waha się w przedziale od 1 roku (kredyt odnawialny) do 3 lat ( dla kredytu nieodnawialnego). Kredyt jest przyznawany w PLN, a jego spłata odbywa się automatycznie z osiąganych wpływów na konto. Wielkość kredytu w koncie firmowym musi się mieścić w przedziale od 2.100zł do 100.000zł. Oprocentowanie kredytu zaczyna się od 13,81%.

Wnioskowanie o kredyt może się odbywać za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego przez Internet lub też bezpośrednio w placówce banku.

Pożyczka hipoteczna w Banku Pocztowym jest bardzo interesującą ofertą dla mikroprzedsiębiorstw. Dzięki środkom uzyskanym w ten sposób można sfinansować każdy cel związany z działalnością gospodarczą. Podmiot może również refinansować wcześniej zaciągnięte kredyty. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zabezpieczenia spłaty pożyczki na nieruchomości osoby trzeciej.

Warunki pożyczki hipotecznej:

  • Wielkość pożyczki od 50.000zł do 1.000.000zł (do 70% wartości nieruchomości)
  • Okres spłaty do 25 lat
  • Prowizja za przyznanie pożyczki 3%
  • Oprocentowanie WIBOR 3M + 3,7% marża banku

Mimo niewielkiej ilości propozycji usług kredytowych dla przedsiębiorstw oferowanych przez Bank Pocztowy ich warunki stoją na bardzo wysokim poziomie. Zarówno kredyt w rachunku bieżącym jak i pożyczka hipoteczna mogą śmiało konkurować z ofertami innych dużych banków posiadających znacznie szerszą ofertę produktów dla firm.

Czytany 6463 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 16:59
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy