wtorek, 04 luty 2014 11:59

Przegląd kolejnych szybkich pożyczek i warunki jakie trzeba spełnić aby je otrzymać

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Okazujemy dowód, wypełniamy formularz i czekamy, aż pieniądze znajdą się na naszym koncie. W dobie rosnącej konkurencji i dużych wymagań klientów, firmy pożyczkowe muszą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im to, czego chcą. Pożyczka na dowód to szybkie rozwiązanie, które wielu daje to, czego chcą.

kobieta z kartą robi zakupy online w Internecie

 

A oto kilka kolejnych firm oferujących szybkie pożyczki bez BIK:

 

Wonga

Wonga to chyba najbardziej znana firma pożyczkowa, która ma do zaoferowania swoim klientom pożyczki na dowód. Szybko, profesjonalnie, z pełnym zadowoleniem klientów.

Jak otrzymać?

Wystarczy mieć pod ręką numer konta bankowego, numer dowodu osobistego, jak również i telefon komórkowy. W pierwszej kolejności wpisujemy kwotę i okres kredytowania. Następnie wypełniamy wniosek i dokonujemy weryfikacji. Jeśli nasza weryfikacja przejdzie pozytywnie, pieniądze automatycznie wysyłane są na konto

W Wonga można zapożyczyć się na kwotę od 50-750zł, na okres od 1 do 30 dni. Dla nowych klientów, firma daje premię w wysokości 75zł do pierwszej pożyczki. Przejrzyste zasady pozwalają nam podjąć decyzję ze świadomością, ile pożyczamy, na jak długo i w jakiej kwocie musimy całość spłacić. Sprawdzone rozwiązanie, które dostępne jest dla każdego.

Wchodzimy na stronę wonga.pl i krok po kroku realizujemy to, co firma od nas wymaga.

Ekspres Kasa

Kolejną firmą, która oferuje pożyczki na dowód jest Ekspres Kasa, stawiająca na szybkość, precyzję i pełen komfort pożyczania.

Jak otrzymać?

Wchodzimy na stronę eksreskasa, zaznaczamy kwotę pożyczki i na ile dni chcemy ją pożyczyć. Kalkulator wyliczy nam sumę i datę spłaty zobowiązania. Jeśli nas ona interesuje, wpisujemy nasze dane kontaktowe, zgadzamy się na przetwarzanie danych i klikamy w przycisk dalej. Po wypełnieniu wniosku, przelewamy 0,01zł ze swojego konta w celu jego weryfikacji. Po godzinie pieniądze znajdą się na naszym koncie.

W Ekspres Kasa możemy pożyczyć kwotę od 100-1900zł. Pierwsza pożyczka do 400zł, następna dostępna już w całości. Kwotę możemy rozłożyć na 15 dni, na 30 dni i na 60 dni, w zależności od tego, jak długo potrzebujemy czasu, by daną kwotę spłacić.

VIVUS

Pożyczka na dowóddana będzie nam również przez firmę Vivus.pl, która jest jedną z najbardziej znanych instytucji pozabankowych na rynku. Szybko i bez większych problemów otrzymamy kwotę, jaka w danej chwili jest nam potrzebna.

Jak otrzymać?

Wchodzimy na stronę vivus, a następnie wybieramy kwotę pożyczki i czas kredytowania. Wyświetli się nam termin spłaty i kwota całkowita do oddania. Przy pierwszej pożyczce nie płacimy żadnych odsetek. Następnie wypełniamy formularz rejestrując się w systemie. Potwierdzamy swoje dane i weryfikujemy konto. Jeśli wszystko się zgadza, po kilkunastu minutach pieniądze są na naszym koncie.

W vivus możemy zapożyczyć się na kwotę od 100-1200zł, na okres od 1-30 dni, z możliwością przedłużenia czasu spłaty pożyczki, wraz z dodatkowymi kosztami.

Czytany 2725 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 16:56
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy