wtorek, 18 sierpień 2015 18:31

Przegląd pożyczek bez BIK na sierpień-wrzesień 2015

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miesiące sierpień i wrzesień cieszą się ogromną popularnością, jeśli chodzi o szybkie pożyczki. Nie trzeba długo oczekiwać na decyzję, zbierać kompletu dokumentów, a potem długo, długo spłacać zobowiązania. Chcemy pożyczyć dziś? Wypełniamy wniosek online, ponosimy opłatę w wysokości 1grosz i za kilka minut otrzymujemy decyzję, a wraz z nią pieniądze na koncie. Dziś chcielibyśmy wziąć pod lupę pożyczki bez BIK na sierpień 2015. Pokażemy, które najlepsze i jakie spośród dziesiątek różnorodnych propozycji są tymi najbardziej korzystnymi.

kasa bez BIK

Wiadomo, iż wielu klientów chcących pożyczyć pieniądze ma nieczystą historię w BIK. W takich przypadkach bardzo trudno, wręcz niemożliwie jest dostać kredyt w banku. Potrzebując pieniędzy, jedynym rozwiązaniem są Parabanki, które w większości przypadków stawiają na opcję bez BIK. A oto najlepsze Placówki, które warto wziąć pod uwagę, jeśli potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki:

Firma

Nazwa pożyczki

Max. Okres pożyczenia

Oprocentowanie

Max. Kwota pożyczki

Provident

Pakiet Gotówka

Do 22miesięcy

27,93%

  1. 000zł

netGotówka

NetGotówka

2 miesiące

30,00%

   600zł

Smart pożyczka

Pożyczka gotówkowa

1 miesiąc

24,6%

  1. 000zł-pierwsza za 0zł

Ekspres Kasa

Mikropożyczka

2 miesiące

34,17%

  1. 000zł

Pożyczka Plus

Szybka Pożyczka

45 dni

34,6%

  1. 500zł

Ofin

Pożyczka gotówkowa

2 miesiące

26,25%

  1. 000zł

Profi Credit

Pożyczka na zaświadczenie

48 miesięcy

16,43%

  1. 000zł

Alfa Kredyt

Pożyczka

1 miesiąc

17%

3 000zł

Jak więc widać, propozycji bez BIK również trochę znajdziemy. I choć większość jednak firm już stawia na sprawdzenie klienta w Biurze Informacji Kredytowej, to mimo wszystko jest kilka takich firm, które są w stanie dać klientowi pożyczkę i bez tego. Jeśli więc mają Państwo problemy z BIK, warto zwrócić uwagę na propozycję powyższych firm, bo w nich na pewno uda Wam się otrzymać pożyczkę, jakiej tylko potrzebujecie.

Czytany 2589 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2016 16:57
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy