piątek, 24 luty 2017 12:04

Co to jest kredyt na dowód?

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Czym jest pożyczka na dowód? Cóż to za produkt, który tak bardzo popularny jest w świecie bankowym i pozabankowym? Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć na te pytania najprościej jak się da, to możemy powiedzieć jedno- to kredyt zaciągnięty w placówce bankowej lub w parabanku, który otrzymamy jak sama nazwa mówi za okazaniem dowodu osobistego. Nie potrzeba nam żadnych zaświadczeń. Nie musimy posiadać tony dokumentów, informacji o dochodach. Banki i parabanki oferują nam produkt, jakim jest pożyczka na dowód i po podpisaniu umowy pieniądze praktycznie znajdą się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia.

kredyt na dowod

 

Takie pożyczki na dowód to doskonałe rozwiązania dla wszystkich osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na już, na teraz, na zaraz. Nie mając czasu oczekiwać na różnorodne produkty, jakie proponują nam banki i placówki pozabankowe, wybieramy opcję pożyczka na dowód. Dostępna jest ona w kwocie kilku, do kilkunastu tysięcy, rozłożona w dogodnych dla nas ratach, na bardzo korzystnych warunkach. Trzeba jednak pamiętać i być niezwykle czujnym na to, aby nie wpaść w lawinę kłopotów finansowych. Bo choć szybko ją można dostać, trzeba ją spłacić. Przed zaciągnięciem jej więc, zadajmy sobie zasadnicze pytanie- czy mamy realne szanse na to, by dane zobowiązanie móc spłacić w terminie, jaki zostanie nam wyznaczony?

Pożyczka na dowód jest dla każdego obywatela Polski, który ukończył 18 lat. Nie trzeba mieć zatrudnienia, stałych dochodów. Posiadając dowód osobisty, możemy otrzymać naprawdę produkt, o jaki się ubiegamy. Nie są to kosmiczne kwoty, za które kupimy luksusowy samochód, czy mieszkanie, ale jeśli potrzeba nam na daną chwilę trochę pieniędzy, to bez wątpienia takie pożyczki na dowód i w bankach i parabankach są bardzo korzystną i wartą rozpatrzenia opcją.

Internet to dziś źródło wszelkich informacji. Krzykliwych haseł dotyczących pożyczek na dowód jest, co nie miara. Nie możemy na wszystko zwracać uwagi, bowiem nie każdy produkt jest sobie równy. Trzeba prześledzić, dokładnie sprawdzić i wybrać to, co dla nas najlepsze.

Dla przykładu- mamy dwie firmy pożyczkowe. W każdej bierzemy kwotę 3000zł na okres 30 dni:

  Netcredit.pl Filarum.pl
Kwota pożyczki 3000zł 3000zł
Okres kredytowania 30dni 30dni
Koszt kredytu 549,65zł 774,84zł+24,66zł
Całkowity koszt spłaty 3549,65zł 3799,50zł

Jak więc widać, wydawałoby się jedna oferta- pożyczka na dowód. Dwa parabanki, wydawałoby się podobne koszty. Ale jednak. Ponad 250zł różnicy mamy pomiędzy jedną, a drugą ofertą. Chcąc więc wybrać dobrze, warto sprawdzać i porównywać, bo przecież to są nasze pieniądze. Po co oddawać więcej, jak można spłacić mniej.

Pożyczka na dowód to najlepsze, co można otrzymać- szybko, prosto i idealnie dla każdego przyszłego kredytobiorcy. A jeśli do tego odpowiednio wybierzemy konkretny bank lub parabank, wówczas zyskamy pełne zadowolenie i całkowitą satysfakcję zakupów.

Czytany 707 razy Ostatnio zmieniany sobota, 18 marzec 2017 11:43
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy