Wiadomości

W dzisiejszych czasach wzięcie pożyczki nie stanowi żadnego problemu. Dostać może ją każdy, kto ma ukończone 18lat. Oczywiście nie każda firma jest sobie równa, dlatego też bardzo ważne jest sprawdzenie, co poszczególne firmy mają nam do zaoferowania. Jeśli już chcemy wziąć pożyczkę, dobrze, by była ona korzystna i warta wyboru. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu ranking pożyczek na dowód bez sprawdzania w BIK i KRD na miesiące listopad-grudzień 2014. Mamy nadzieję, iż nasza podpowiedź da Państwu możliwość wyboru tego, co będzie dla Was najlepsze.

bankier udziela pozyczek

UWAGA. Wszystkie parabanki prowadzą swoją działalność bazując na krotkoterminowych pożyczkach obciążonych bardzo wysokimi kosztami - normalnie pożyczając powiedzmy tysiąc złotych na miesiąc moglibyśmy zapłacić jakieś koszty w wysokości 10-20 zł. Te firmy jednak narzucają lichwę i te 1000 zł na miesiąc kosztować nas moze 100 zł lub nawet kilkaset złotych opłat.
Jedyną opcją jak już jesteśmy pod ścianą tzn w BIK i żaden bank nie chce z nami rozmawiać a u krewnych też nie mamy co liczyc na pieniądze, są pierwsze pożyczki gratis. Tutaj także trzeba uważać bo firmy są cwane i wiedzą, że jak raz weźmiesz to weźmierz i drugi raz. Tak jest z pierwszym kieliszkiem czy pierwszym zakładem za pieniądze. To wciąga i trzeba dużej pracy nad sobą aby z tego nie korzystać lub korzystać z umiarem.

A oto najlepsze pożyczki na dowód na listopad 2014:

Nazwa

Termin spłaty

Czas decyzji

Limit pożyczki

Dodatkowe informacje

NetCredit

30dni

15minut

150-3000zł

- pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

-pożyczając 2000zł na okres 30dni, zwrócić będziemy musieli 2500zł

Lendon

30dni

15minut

100-3000zł

-pierwsza pożyczka gratis

-pożyczając 2000zł na okres 30dni, zwrócić będziemy musieli 2551zł

EkspresKasa

30dni

15minut

100-2000zł

-pierwsza pożyczka gratis

- pożyczając 2000zł na okres 60dni, zwrócić będziemy musieli 3050zł

Smart Pożyczka

30dni

10minut

200-1000zł

-pierwsza pożyczka gratis

- pożyczając 1000zł na okres 30dni, zwrócić będziemy musieli1234zł

Vivus

30dni

15minut

100-3500zł

- pierwsza pożyczka gratis

- pożyczając 2000zł na okres 30dni, zwrócić będziemy musieli 2280zł

Pożyczkomat

30dni

10minut

50-800zł

-pierwsza pożyczka gratis

- pożyczając 1500zł na okres 31dni, zwrócić będziemy musieli 1902.01zł

ŁatwyKredyt

30dni

20minut

1000-3000zł

-pierwsza pożyczka gratis

- pożyczając 2000zł na okres 30dni, zwrócić będziemy musieli 2440zł

Wiadomo, że okres listopadowy i grudniowy to doskonały czas dla firm pożyczkowych. To właśnie teraz pojawia się największa grupa klientów, która szuka już sposobu na zdobycie pieniędzy na świąteczne zakupy i sylwestrowe szaleństwo. Jeśli już chcemy pożyczę wziąć, weźmy taką, za którą zapłacimy jak najmniej. Z pewnością spośród tych powyżej, kilka przypadnie Państwu do gustu i okaże się być najlepszą z opcji, jakie tylko można byłoby wybrać.

Dział: Archiwum

Co nowego?

  • Co nowego?
marzec 20, 2018
0
Pieniądze pożyczamy na potęgę. Niezależnie, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ludźmi pracującymi w branży IT, w sklepie, czy prowadzącymi własną działalność gospodarczą, mającymi 20, 30, czy

Pomoc i porady

  • BIK Pomoc
grudzień 25, 2017
0
Czasami firma nie generuje nam przychodów a same koszty. Warto wtedy zastanowić się nad zawieszeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Po dwóch pierwszych latach działalnosci tracimy

Ostatnie komentarze

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.