Wiadomości
środa, 22 kwiecień 2015 20:20

Pożyczka bez BIK na maj 2015

Pożyczki bez BIKu to często wybierane produkty na rynku finansowym. Zamiast placówek bankowych sięgamy po usługi, jakie oferują nam parabanki i firmy finansowe. Szybko, tanio, bez zbędnych formalności, z pierwszą pożyczką za 0zł. Czy można chcieć czegoś więcej? Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu najlepsze pożyczki bez BIK na końcówkę kwietnia i maj. Podpowiemy, na jakie firmy warto zwrócić uwagę i które są w stanie zaoferować nam najbardziej korzystne rozwiązanie. Mamy nadzieję, iż poniższy ranking da Państwu pełen podgląd na to, czym jesteście w tej chwili zainteresowani.

taczka pieniędzy bez BIKu

Jeśli brakuje nam chwilowego zastrzyku gotówki, pożyczka na dowód bez sprawdzania w BIK jest najlepszą z opcji, jakie możemy wybrać. Który więc parabank da nam to, co warte jest uwagi? Jakie firmy znajdują się na pierwszej pozycji na liście? A które z kolei powinniśmy omijać szerokim łukiem? Przed nami długi weekend majowy, dla wielu zapłata urzędowi skarbowemu podatku przy niedopłacie, a do tego inne wydatki, które w najbliższych miesiącach musimy uwzględnić w naszym finansowym budżecie. Zastrzyk gotówki to podstawa!

Najlepiej prezentuje się oferta, jaką ma do zaoferowania InCredit. Jest to firma, która od dłuższego czasu wiedzie prym na rynku, wśród pożyczek online na dowód. Parabank ten daje maksymalnie 5000zł na okres do 24miesięcy. Jeśli chcemy wziąć pożyczkę na miesiąc, nie ponosimy żadnych kosztów i odsetek.

Na drugim miejscu znajduje się Aasa Kredyt, która również cieszy się bardzo dobrą opinią i daje możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na 18 rat, a więc stosunkowo długo. Do tego niskie koszty to na pewno duży plus, jeśli chodzi o wybór tej właśnie firmy.

I trzecią pozycję zajmuje Gotówka Natychmiast, która jest marką należącą do Aasa. Właśnie ona ma nam do zaoferowania ciekawy produkt, z wartymi uwagi rozwiązaniami i co istotne, z wysoką przyznawalnością. Jeśli więc w innej firmie nie otrzymaliśmy pożyczki, tu na pewno ją dostaniemy.

Poniżej przedstawiamy ranking, który da Państwu pełen obraz tego, co mogą zaoferować Wam firmy pożyczkowe, jest drogo i lepiej wybrać się do banku choćby po limit debetowy w koncie:

Firma

Maksymalny okres

Maksymalna kwota

RRSO

InCredit

24miesiące

5000zł- pierwsza pożyczka gratis

229,53%

Aasa

18miesięcy

2000zł

74,84%

Gotówka Natychmiast

18miesięcy

2000zł

74,84%

Zaimo

12miesięcy

10 000zł

489,43%

Takto

24miesiące

10 000zł

244,58%

Zaplo.pl

12miesięcy

4 000zł

211,41%

DailyCredit

12miesięcy

3 000zł

489,43%

Provident

90tygodni

10 000zł

147,87%

Motopożyczka

72miesiące

100 000zł

197,86%

SMS Kredyt

24miesiące

3 000zł

277,76%

 

Jeśli chcielibyśmy wziąć pożyczkę na kwotę 2000zł na okres 12miesięcy, wówczas nasza rata wynosiłaby:

Nazwa

Rata

InCredit

300,00zł

Aasa

229,46zł

Gotówka Natychmiast

229,46zł

Zaimo

380,00zł

Takto

306,00zł

Zaplo

292,50zł

DailyCredit

380,00zł

Provident

264,67zł

MotoPożyczka

286,67zł

Sms Kredyt

320,00zł

Każda firma pożyczkowa jest inna, każda ma nam do zaoferowania produkt na zupełnie innych warunkach. Jeśli już chcemy postawić na takie chwilowe zapożyczenie się, zwróćmy uwagę na kilka opcji i wśród nich postawmy na to, co będzie dla nas najkorzystniejsze. Mamy nadzieję, iż nasz ranking okaże się być pomocnym rozwiązaniem w wyborze firmy, od której pożyczą Państwo pieniądze.

Dział: Archiwum

Co nowego?

  • Co nowego?
marzec 20, 2018
0
Pieniądze pożyczamy na potęgę. Niezależnie, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ludźmi pracującymi w branży IT, w sklepie, czy prowadzącymi własną działalność gospodarczą, mającymi 20, 30, czy

Pomoc i porady

  • BIK Pomoc
grudzień 25, 2017
0
Czasami firma nie generuje nam przychodów a same koszty. Warto wtedy zastanowić się nad zawieszeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Po dwóch pierwszych latach działalnosci tracimy

Ostatnie komentarze

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.