Wiadomości
czwartek, 25 czerwiec 2015 18:47

Pożyczki bez BIK lipiec-sierpień 2015

Każdy, kto ma problem z BIK z całą pewnością zastanawia się nad tym, czy ma szansę otrzymać jeszcze pożyczkę. Okazuje się, że ma, bowiem wiele parabanków oferuje dziś klientom pożyczki bez BIK. Nie musimy więc niczym się martwić, bowiem nasze wcześniejsze problemy, nie mają dla danej firmy żadnego znaczenia. Wystarczy dowód, dane, podpisanie umowy i już gotówka staje się naszą własnością.

Pożyczki bez BIK kulą u nogi

Poniżej chcielibyśmy zaprezentować Państwu najlepsze i najbardziej atrakcyjne pożyczki bez BIK na miesiąc czerwiec i lipiec. Mamy nadzieję, że okażą się one na tyle dobre, że zdecydują się Państwo z ofert tych skorzystać. Wyjazd nad morze? Wyprawa w góry? A może wycieczka last minute do ciepłych krajów? Nie mając pełnej gotówki, zawsze możemy skorzystać z pomocy parabanków, bo te produktów mają, co nie miara.

Wśród najpopularniejszych firm, na prowadzenie wychodzą przy tej ofercie Pożyczka Plus, Profi Credit, Euroloan, ExtraPortfel, SMS365, a także Alfa Kredyt, Szalona pożyczka, Szybka Moneta, Ofin i Ekspres Kasa. W poniższej tabeli podajemy, jakie oferty bez BIK mają te firmy do zaproponowania

 

Nazwa firmy

Nazwa pożyczki

Okres

Kwota

Przykłady

Pożyczka Plus

Szybka pożyczka

45dni

4 000zł

Biorąc kwotę 1000zł na okres 30 dni, do zapłaty mamy 1299zł przy RRSO 2111,26%

 

Biorąc kwotę 1500zł na okres 30dni, do zapłaty mamy1899zł, przy RRSO 1663,1%

PROFI CREDIT

Pożyczka na zaświadczenie

48miesięcy

9 000zł

Jeśli chcemy pożyczyć pieniądze w tej firmie, zostawiamy na stronie nasze dane kontaktowe, a pracownik skontaktuje się z nami i dobierze do nas określoną ofertę.

HapiPożyczki

Pożyczka gotówkowa

24miesiące

7 500zł

W tej firmie pożyczyć możemy minimalnie 1500zł. W takim przypadku koszt kredytu łącznie wyniesie 1698,48zł, przy RRSO 149,55%

Euroloan

Pożyczka gotówkowa

24 miesiące

5 000zł

W tej firmie pożyczyć możemy maksymalnie 5 000zł. Chcąc wziąć tu pożyczkę, wypełniamy wniosek i kontaktujemy się z osobą, która przedstawi nam stosowną ofertę, dobraną najlepiej dla nas.

SMS365

Pożyczka na 15dni

15dni

3 000zł

Tutaj pierwsza pożyczka to maksymalnie 600zł. Oddać wówczas musimy 720zł, przy RRSO 8348%

Ferratum Bank

Szybka pożyczka krótkotermiowa

60dni

2 000zł

Pierwsza pożyczka jest darmowa.

 

Przy następnych:

 

Biorąc kwotę 1000zł na okres 30 dni, do zapłaty mamy 1285zł przy RRSO 2031%

 

Biorąc kwotę 1500zł na okres 30dni, do zapłaty mamy1950zł, przy RRSO 2355%

Ofin

Pożyczka gotówkowa

60dni

2 000zł

Pierwsza pożyczka 0zł do 1500zł.

Ekspres Kasa

Mikropożyczka

60dni

2 000zł

Pierwsza pożyczka 0zł do 1500zł. Przy każdej następnej pożyczając 1500zł oddać będziemy musieli 1950zł.

 

Mamy nadzieję, iż nasz ranking pozwoli Państwu postawić na to, co dla Was najlepsze. Przedstawione przez nas parabanki i ich oferty jeśli chodzi o pożyczki bez BIK na lipiec i sierpień wymagają uwagi i porównania z ofertami zwykłych pożyczek gotówkowych w bankach, które są znacznie tańsze.

 

Dział: Archiwum

Co nowego?

  • Co nowego?
marzec 20, 2018
0
Pieniądze pożyczamy na potęgę. Niezależnie, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ludźmi pracującymi w branży IT, w sklepie, czy prowadzącymi własną działalność gospodarczą, mającymi 20, 30, czy

Pomoc i porady

  • BIK Pomoc
grudzień 25, 2017
0
Czasami firma nie generuje nam przychodów a same koszty. Warto wtedy zastanowić się nad zawieszeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Po dwóch pierwszych latach działalnosci tracimy

Ostatnie komentarze

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.