Wiadomości

Miesiące sierpień i wrzesień cieszą się ogromną popularnością, jeśli chodzi o szybkie pożyczki. Nie trzeba długo oczekiwać na decyzję, zbierać kompletu dokumentów, a potem długo, długo spłacać zobowiązania. Chcemy pożyczyć dziś? Wypełniamy wniosek online, ponosimy opłatę w wysokości 1grosz i za kilka minut otrzymujemy decyzję, a wraz z nią pieniądze na koncie. Dziś chcielibyśmy wziąć pod lupę pożyczki bez BIK na sierpień 2015. Pokażemy, które najlepsze i jakie spośród dziesiątek różnorodnych propozycji są tymi najbardziej korzystnymi.

kasa bez BIK

Wiadomo, iż wielu klientów chcących pożyczyć pieniądze ma nieczystą historię w BIK. W takich przypadkach bardzo trudno, wręcz niemożliwie jest dostać kredyt w banku. Potrzebując pieniędzy, jedynym rozwiązaniem są Parabanki, które w większości przypadków stawiają na opcję bez BIK. A oto najlepsze Placówki, które warto wziąć pod uwagę, jeśli potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki:

Firma

Nazwa pożyczki

Max. Okres pożyczenia

Oprocentowanie

Max. Kwota pożyczki

Provident

Pakiet Gotówka

Do 22miesięcy

27,93%

 1. 000zł

netGotówka

NetGotówka

2 miesiące

30,00%

   600zł

Smart pożyczka

Pożyczka gotówkowa

1 miesiąc

24,6%

 1. 000zł-pierwsza za 0zł

Ekspres Kasa

Mikropożyczka

2 miesiące

34,17%

 1. 000zł

Pożyczka Plus

Szybka Pożyczka

45 dni

34,6%

 1. 500zł

Ofin

Pożyczka gotówkowa

2 miesiące

26,25%

 1. 000zł

Profi Credit

Pożyczka na zaświadczenie

48 miesięcy

16,43%

 1. 000zł

Alfa Kredyt

Pożyczka

1 miesiąc

17%

3 000zł

Jak więc widać, propozycji bez BIK również trochę znajdziemy. I choć większość jednak firm już stawia na sprawdzenie klienta w Biurze Informacji Kredytowej, to mimo wszystko jest kilka takich firm, które są w stanie dać klientowi pożyczkę i bez tego. Jeśli więc mają Państwo problemy z BIK, warto zwrócić uwagę na propozycję powyższych firm, bo w nich na pewno uda Wam się otrzymać pożyczkę, jakiej tylko potrzebujecie.

Dział: Archiwum

Co nowego?

 • Co nowego?
grudzień 09, 2017
0
Użytkowanie wieczyste, podobnie jak prawo własności, należy do kategorii tzw. praw rzeczowych. Prawa te w pewnym zakresie zbliżone są do siebie w swojej treści i formie. Przy czym prawo własności

Pomoc i porady

 • BIK Pomoc
listopad 14, 2017
0
Upadłość konsumencka wprowadzona została do polskiego porządku prawnego w roku 2008. Pierwotne założenia ustawy nie sprawdziły się jednak w praktyce. Ustawodawca wprowadził wówczas bardzo bowiem

Ostatnie komentarze

 • Nie mamy z czego spłacić długów i nie wykreślają nas z BIK - na ratunek Upadłość Konsumencka

  Mateusz 14.11.2017 18:19
  Bankruci w ubiegłych latach
  Pamiętam że w 2015 roku upadłość konsumencką ogłosiło ponad 800 osób a w 2016 już ponad 4000 osób.

  Czytaj więcej...

   
 • Wykreślenie danych z BIK

  oik_mikus 30.10.2017 19:43
  usuniecie z bik
  Ja chodziłem 3 miesiące do pewnego dużego banku aby usunęli wpis że zalegałem ze spłatami kredytu.

  Czytaj więcej...

   
 • Przegląd pożyczek bez BIK na październik 2017

  Kaznodzieja 18.09.2017 18:06
  Pożyczki w terminie nie oddane
  Wszystkie te pożyczki bez BIK to tak naprawdę pożyczki z BIK ale jak tam widniejesz to mogą Tobie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Pożyczki bankowe i pozabankowe 2016/2017

  Andrew.C 19.05.2017 00:56
  pożyczki
  Brać pożyczki póki jest niskie oprocentowanie czy nie brać bo w każdej chwili oprocentowanie może ...

  Czytaj więcej...

   
 • Porównanie Pożyczek parabankowych i bankowych na kwiecień 2017

  Klarencjusz 05.04.2017 18:19
  Pożyczki na wiosnę 2017
  I znowu pożyczki BGŻ i Eurobanku najniżej oprocentowane około 5%. Ciekawe co ten nowy estoński InBank ...

  Czytaj więcej...

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.