Wiadomości
niedziela, 20 wrzesień 2015 17:58

Co tam aktualnie w drogich pożyczkach bez BIK?

W chwili obecnej pożyczki bez BIK, cieszą się sporą popularnością. W większości przypadków, rzeczą wiadomą i oczywistą jest fakt, że po tego typu produkty, sięgają osoby, które nie mogą wziąć kredytu w banku, bo mają różnego rodzaju problemy. Jednym z nich jest nieczysta historia w BIK. Firmy pozabankowe chcąc zyskać jak największą ilość klientów, oferują więc pożyczki bez BIK, zyskując tym samym zadowolenie, jeszcze większą popularność, jak również i coraz to większą grupę odbiorców.

pożyczki bez bik przegląd

W związku jednak z tym, iż ustawa antylichwiarska zaczyna zbierać swoje plony, wiele firm na rynku już opcji tej nie posiada w swojej ofercie. Trzeba więc jeszcze więcej i jeszcze głębiej poszukać, by taką opcję móc znaleźć.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić pożyczki bez BIK, które wydają się być na tyle sensowne i warte wyboru, że można je w ostateczności wziąć ale lepiej wybrać bank komercyjny. A oto i one:Vivus, to firma, która od długiego już czasu cieszy się bardzo dużą popularnością i powodzeniem. Jest firmą, która może zaoferować najwięcej i która dla każdego klienta ma w pełni przygotowaną ofertę. Co możemy otrzymać w Vivus?

 • Pierwsza pożyczka za 0zł do 1600zł
 • Decyzja w kilka minut
 • Minimum formalności
 • Wszystko załatwione drogą online
 • Najniższe koszty chwilówek
 • Najniższe opłaty po przedłużeniu terminu spłaty

Następnie przyjrzyjmy się firmie szybka-pożyczka, która również jest w stanie zaoferować nam pożyczkę bez BIK. To, co warte uwagi, to przede wszystkim szybkość i rejestracja bez zbędnych formalności. Wystarczy wypełnić wniosek, by już za chwilę cieszyć się z możliwości posiadania pieniędzy na swoim koncie. Co nam daje?

 • Szybkość
 • Kwota od 1000- 50 000zł
 • Pożyczka na dowód

Dalej firma Cashper, mająca niby 92,57% zadowolonych klientów, oferująca pożyczki bez BIK dla każdego, kto potrzebuje szybkiej gotówki na dowolny cel, na teraz, na zaraz, na już. Co jest ona w stanie nam dać?

 • Kwota pożyczki od 300-2 000zł
 • Wystarczy dochód 1000zł
 • Dla każdego od 21 roku życia
 • Pieniądze na koncie w ciągu godziny

Jeśli potrzebujemy pożyczki bez BIK, wybór nie jest duży, aczkolwiek na pewno takie produkty uda nam się jeszcze znaleźć. Te, które zaprezentowaliśmy powyżej, wydają się być najbardziej opłacalnymi spośród tych, które oferuje rynek firm pożyczkowych.

Dział: Archiwum

Co nowego?

 • Co nowego?
marzec 20, 2018
0
Pieniądze pożyczamy na potęgę. Niezależnie, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ludźmi pracującymi w branży IT, w sklepie, czy prowadzącymi własną działalność gospodarczą, mającymi 20, 30, czy

Pomoc i porady

 • BIK Pomoc
grudzień 25, 2017
0
Czasami firma nie generuje nam przychodów a same koszty. Warto wtedy zastanowić się nad zawieszeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Po dwóch pierwszych latach działalnosci tracimy

Ostatnie komentarze

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.