środa, 23 marzec 2016 10:55

Kredyty z BIK - BGŻ BNP Paribas

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Poszukując kredytu gotówkowego, z całą pewnością każdy z nas- przyszłych kredytobiorców szuka rozwiązania, a dokładnie produktu bankowego, który byłby najlepszy, najtańszy i co ważne, najbardziej opłacalny. Dziś chcielibyśmy jeden taki produkt przedstawić, biorąc go pod lupę i prześwietlając od A do Z. Bardzo dobrą, wręcz jedną z najlepszych na rynku w chwili obecnej propozycję pożyczki bankowej ma dla nas BGŻ BNP Paribas oferujący Promocyjny Kredyt Gotówkowy. Cóż więc ta placówka może nam zaoferować?

kredyt z bik w BGZ

To, co stanowi dla nas wartość nadrzędną, jeśli chodzi o pożyczki to oprocentowanie. Od niego bowiem zależne jest to, ile zapłacimy za kredyt i jakie będą nasze comiesięczne koszty. Produkt ten oferuje nam więc jedynie 4,99% oprocentowania w skali roku, ale uwaga dla kredytu w kwocie minimalnej 30 00zł na okres 24-84miesiące. Maksymalna kwota to 150 000zł. Jest to więc opcja dla kredytobiorców, którzy potrzebują nieco większej sumy pieniędzy. To, co istotne również w tej kwestii, ostatni rok to raty bez jakichkolwiek odsetek. Jeżeli chodzi o okres kredytowania , maksymalnie nasze zapożyczenie wziąć możemy na siedem lat, a więc do 84miesięcy. Minimalny zaś okres to dwa lata, a wiec 24miesiące. Nie ma określonego celu. Pożyczkę możemy wziąć na to, na co pieniądze są nam w danej chwili potrzebne. Może to więc być zakup auta, wycieczka dookoła świata, czy remont domu. Brakuje nam pieniędzy? Wybieramy BGŻ BNP Paribas, stawiamy na promocyjny kredyt gotówkowy, czekamy na pieniądze i wydajemy je, na co tylko chcemy.

A dla kogo ten kredyt? Przede wszystkim dla tych wszystkich osób, które wykazują zdolność do czynności prawnych i które uzyskują dochody. Oczywiście to, jakie jest źródło tych dochodów nie ma większego znaczenia. Bank bowiem bierze pod uwagę różne jego formy. Może to więc być: umowa o pracę/o dzieło/ zlecenie, prowadzenie działalności gospodarczej lub rolniczej, emerytury, renty, wolnego zawodu, bądź innych udokumentowanych źródeł dochodu w Polsce.

Jeżeli w grę wchodzi spłata kredytu, możemy wybrać opcję comiesięcznych, równych rat, aż do końca terminu podanego w umowie lub też spłacić całość w dowolnej chwili, kiedy tylko daną kwotę będziemy do spłaty mieć.

Jak w większości kredytów, tak również i w tej opcji bank oferuje ubezpieczenie. Można wybrać jedną z trzech opcji:

  • Pakiet A1- zgon, zgon w skutek nieszczęśliwego wypadku, trwała i całkowita niezdolność do pracy
  • Pakiet A2- zgon, zgon w skutek nieszczęśliwego wypadku, trwała i całkowita niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  • Pakiet A3- zgon, zgon w skutek nieszczęśliwego wypadku, trwała i całkowita niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie

Przykładowe opcje:

30 000zł na okres 2, 3,4,5 lat, gdzie prowizja wynosi 3%, a my jesteśmy klientami tego banku:

Okres kredytowania RRSO Rata kredytu
2 lata 8,34% 1357,37zł
3 lata 7,30% 927,25zł
4 lata 6,77% 712,45zł
5 lat 9,51% 624,45zł

50 000zł na okres 3 i 4lat, gdzie prowizja wynosi 1% i jesteśmy klientami tego banku:

Okres kredytowania RRSO Rata kredytu
3lata 5,90% 1515,41zł
4 lata 5,71% 1164,37zł

Jeśli chcemy wybrać ten kredyt gotówkowy, możemy wybrać się do placówki bankowej wybierając produkt osobiście lub też zadzwonić przez Infolinię 0 801 321 123 lub
+48 22 566 99 99

Komentarze

+2

Ania — Pożyczka w BGŻ

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten bank. Bardzo szybko doradca przeprowadził mnie przez etap rejestracji. Szybko pieniądze znalazły się na moim koncie. Jeśli chodzi o raty, wszystko zostało ustalone tak, że jestem w stanie kredyt bez większych problemów spłacać. Polecam serdecznie kredyt w BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Co nowego?

  • Co nowego?
marzec 20, 2018
0
Pieniądze pożyczamy na potęgę. Niezależnie, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ludźmi pracującymi w branży IT, w sklepie, czy prowadzącymi własną działalność gospodarczą, mającymi 20, 30, czy

Pomoc i porady

  • BIK Pomoc
grudzień 25, 2017
0
Czasami firma nie generuje nam przychodów a same koszty. Warto wtedy zastanowić się nad zawieszeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Po dwóch pierwszych latach działalnosci tracimy

Ostatnie komentarze

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.