niedziela, 03 kwiecień 2016 09:40

Pożyczka w mBanku

Napisał
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Pożyczamy 42 000zł na 5 lat, a więc spłacamy 60 równych rat. Miesięczna rata kredytu wyniesie nas 999,37zł, a więc łącznie kredyt kosztować będzie nas 59 996, 20zł.

Pożyczamy 5 000zł:

Nazwa banku 2lata 3lata 4lata
mBank 251zł 181zł 142zł

Pożyczamy 10 000zł:

Nazwa banku 3lata 4lata 5lat
mBank 361zł 284zł 238zł

Pożyczamy 15 000zł:

Nazwa banku 4lata 5lat 6lat
mBank 426zł 357zł 311zł

Kredyt gotówkowy to pożyczka na dowolny cel, a więc możemy wziąć ją, na co tylko chcemy, począwszy od remontu, przez kupno samochodu, czy spłatę innych zobowiązań. Bardzo ważnym elementem jest dopasowanie rat do możliwości, a także do potrzeb kredytobiorców. Bierzemy więc kredyt na takich warunkach, na jakie nas po prostu stać. Umowa kredytowa prosta, przejrzysta i taka, w której zawarte są najważniejsze elementy potrzebne klientom.

Nie płacąc nic, możemy wcześniej spłacić kredyt, wydłużyć okres kredytowania, czy zawiesić kapitał do trzech miesięcy bez zbędnych formalności. Kwota kredytu, jaką możemy wziąć wynosi od 500-120 000zł. Okres kredytowania od 3-84miesięcy.

Kredyt możemy wziąć tak, jak nam pasuje. Może to więc być opcja online, a więc wszystko załatwimy przez Internet, wypełniając wniosek i czekając na pieniądze, które znajdą się na naszym koncie. Inną opcją zaś jest wizyta w placówce, którą cenią to sobie osoby stawiające na standardowe rozwiązania.

Każdy klient może zdecydować się na ubezpieczenie, zyskując przede wszystkim poczucie zabezpieczenia na wypadek, gdyby nam się coś stało. Możemy negocjować oprocentowanie i prowizję. Bez formalności, szybko i wygodnie. Opłata doliczana jest automatycznie do comiesięcznych rat kredytu.

Dodatkowo dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się zostać stałymi klientami, bank ma coś specjalnego. Dla zaufanych oferuje indywidualnie przygotowaną ofertę, z pełnym dostępem do dodatkowych środków siedem dni w tygodniu. Wszystko dla tych, którzy zaufali tej właśnie placówce i w niej postanowili powierzyć swoje pieniądze.

Czytany 2988 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 luty 2017 18:34
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Komentarze

+2

ADA — Gdzie tańsza pożyczka?

W T-mobile przy podobnej kwocie rata wyszła 950 zł wiec w T-mobile usługi Bankowe pożyczka jest tańsza, dobrze myślę?

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy