środa, 30 marzec 2016 21:10

Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe

Napisał
Oceń ten artykuł
(15 głosów)

Wyliczenie Pożyczki:

Kwota pożyczki 42534 zł na okres 5 lat, a więc 60 równych rat. RRSO wyniesie wówczas 13,15%. Wybieramy stałe oprocentowanie 0%. Comiesięczna rata wyniesie nas 955,26 zł, a więc koszt całego kredytu równy będzie kwocie 57315,73 zł.

T- Mobile Usługi Bankowe lubi zaskakiwać. Zupełnie nowa pożyczka, która zachęca wielkim 0% już na samym początku. Jedna pożyczka- a wiele możliwości. Co daje? Mamy do wyboru jedną z trzech opcji. Decydujemy się na 0% prowizji, ale wtedy musimy zdecydować się na ubezpieczenie lub 0%odsetek, ale jeśli bierzemy kredyt na minimum 60miesięcy lub też 0zł ubezpieczenia.

Co będzie najlepsze? Oczywiście wszystko należy dokładnie przeanalizować z naszym doradcą, tak, aby móc postawić na to, co będzie dla nas najlepsze i najbardziej korzystne.

Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe dostępna jest dla każdego. Mogą to wiec być stali klienci banku, którzy to mogą aplikować wzięcie pożyczki szybko, prosto i bez wychodzenia z domu, ale mogą to również być osoby, które pierwszy raz decydują się skorzystać z oferty tego banku. Placówka akceptuje wiele źródeł dochodu, w tym także umowę zlecenie. Bank oferuje wiele udogodnień. Dzięki automatycznej spłacie z konta osobistego, nie musimy pilnować czasu, kiedy należy zapłacić ratę. Bank zrobi to za nas automatycznie.

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 150 000zł. Do tej kwoty nie jest wymagane żadne zabezpieczenie. Co więcej, bank oferuje jeden z najdłuższych okresów kredytowania, bo aż dziesięć lat. Dzięki temu kwotę można rozłożyć sobie na dłuższy czas, mając automatycznie niższe raty.

W chwili obecnej T-Mobile Usługi Bankowe oferuje jedną z najtańszych pozycji, jeśli chodzi o pożyczki bankowe. Oferta jest na tyle ciekawa, że rata pożyczki jest zdecydowanie niższa, niż mają do zaoferowania inne placówki bankowe.

Czytany 3632 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 luty 2017 18:35
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Więcej w tej kategorii: Pożyczka w mBanku »

Komentarze

Milo — Ale kaske za karte bierze

Cytuję Krasny21:
T-mobile jest chyba najtańszym obecnie bankiem. 1 miejsce w rankingu Money za 2016 rok nie wzięło się z sufitu, no i wciąż mają darmowe przelewy natychmiastowe.

Ale za kartę bierze 6 zł jeżeli nie wydasz nią 200 zł a często się zapomina tyle wydać jak T-mobile nie jest podstawowym kontem.
+1

Krasny21 — RE: Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe

T-mobile jest chyba najtańszym obecnie bankiem. 1 miejsce w rankingu Money za 2016 rok nie wzięło się z sufitu, no i wciąż mają darmowe przelewy natychmiastowe.
+1

Jaro — Pożyczka w T-mobile

Dobra pożyczka chociaż dość niejasno określona bo albo dostajesz 0% oprocentowania albo 0% prowizji, w tym ostatnim przypadku oprocentowanie przy zerowej prowizji to nawet kilkanaście procent, zależy od kwoty.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy