90% informacji o klientach będących w Biurze Informacji Kredytowej to informacje pozytywne.

W BIKu możesz sprawdzić nie tylko swoją historię kredytową ale i czy osoba której poręczyłeś/łaś kredyt spłaca go terminowo.

W BIK przechowywane sa informacje o kredytach, kartach kredytowych, debetach w koncie i poręczanych kredytach innym osobom. W BIK odnotowane także będą informacje czy przypadkiem ktoś nie próbował wziąć kredytu na dowód osobisty klienta, który został skradziony lub zgubiony.

BIK jest pewnym ułatwieniem w przypadku wielu wzietych kredytów. Mamy wtedy w jednym miejscu całą historię ich spłaty i ewentualnych opóźnień w spłacie.

Więcej w filmach na stronie:https://www.bik.pl/akademia/poradniki/

Czytany 4250 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 luty 2017 16:34
Więcej w tej kategorii: « Czyszczenie BIK - porady [Wideo]
Skorupa Andrzej

Epoka emisji kredytu i życia na kredyt dobiega końca. EBC, FED i bankierzy całego świata obojętnie ile by nie dodrukowali pieniądza - to już jest schyłek tej kreatywnej księgowości, ekonomii i bankowości ujemnych stóp procentowych, jakie znamy.  Czy pójdzie to w dobrym kierunku wolności i braku zadłużania się czy wręcz przeciwnie do niewoli i nowego porządku światowego, zależy od nas samych. Na stronie przedstawiłem pułapki pożyczek bez BIK i konsekwencje brania normalnych kredytów zamiast życia z oszczędności które na razie w Polsce trudno uzbierać.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy